14
مهر

ایده های طراحی و مدل کابینت آشپزخانه

مهمترین نکته برای داشتن آشپزخانه ی زیبا، داشتن کابینت های زیبا و جادار است به نحوی که دسترسی به لوازم در آشپزخانه را راحت تر کند. ایده های بسیاری در خصوص طراحی کابینت های آشپزخانه مدرن وجود دارد که مهم تر از طراحی، اجرای آن است. استفاده بهینه از فضا و راحتی کار در آشپزخانه مهمترین اصول برای داشتن آشپزخانه مدرن و شیک است. کابینت هایی برای ایجاد دسترسی بهتر به قسمت انتهایی کابینت های گوشه که معمولا قابل استفاده نیستند، ایجاد حداکثر استفاده از تمام فضاهای کابینت، طبقه ها، دیواره ها و درهای کابینت که می توانند به گونه ای طراحی شوند که دارای قفسه هایی برای لوازم مخصوص باشند و یا طراحی کشوهای خاص با کاربرد خاص. در اینجا عکس هایی از بهترین ایده های طراحی کابینت آشپزخانه و جدیدترین مدل کابینت مدرن و شیک ، مدل کابینت زیر سینک آشپزخانه و مدل کابینت زیر گاز را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا در دکوراسیون داخلی منزل و یا بازسازی خانه خود از آن ها ایده بگیرید.

ایده هایی برای کابینت های مدرن جادار 

استفاده از طبقه هایی در داخل درهای کابینت برای استفاده خداکثری از فضا.

مدل جدید کابینت جادار

مدل کابینت جدید جادار

نصب آویزهایی برای تابه ها ، سبد ها و آبکش ها و یا کفگیر و ملاقه.

ایده کابینت قابلمه

قرار دادن طبقه های متحرک برای انواع ظروف. اگر هزینه کردن برای نصب سبد ها و قفسه های ثابت به منظور بهینه کردن فضا و دسترسی راحت تر برای شما وجود ندارد. استفاده از قفسه های متحرک متناسب با نوع وسایل می تواند به شما کمک کند تا بتوانید وسایل خود را به صورت مرتب در کابینت های خود قرار دهید.

قفسه های متحرک برای کابینت

استفاده از کابینت به عنوان میز کار یا تخته آَشپزخانه. با ایجاد قسمت کشویی زیر صفحات کابینت ها شما می توانید یک میز کار زیبا و مخفی داشته باشید و کار خرد کردن و آماده سازی مواد غذایی را روی آن انجام دهید. همچنین می توان سطح زباله در زیر آن تعبیه کرد تا به راحتی قسمت های دور ریختنی را به سطل زباله ریخت.

ایده کابینت آشپزخانه

کابینت مدل جدید و مدرن

طرح کابینت سطل زباله

 

پنهان کردن وسایل در عین داشتن دسترسی راحت. با نصب کابینت های جکی که با باز کردن آن به صورت خودکار وسایل را به بیرون هدایت می کنند یکی از بهترین راه ها برای پنهان کردن وسایلی است که می خواهیم در دسترس نباشند ولی دسترسی و کار کردن با آن راحت باشد.

کابینت مدرن آشپزخانهطرح و ایده کابینت شیک

مدل و ایده جدید کابینتایده هایی برای مدل کابینت های گوشه

کابینت هایی که در گوشه قرار می گیرند معمولا دسترسی سختی دارند و همین باعث می شود که نتوانیم از حداکثر ظرفیت آن استفاده کنیم و یا اگر تمام فضا را پر کنیم باید برای دسترسی به قسمت های انتهایی آن تمام وسایل را از کابینت بیرون آوریم. برای قسمت های گوشه آشپزخانه می توان از کشوها و کابینت های خاص استفاده کرد.

کشو گوشه کابینت زمینی

 

کشوهایی به این شکل می تواند شکستگی گوشه را پر کند و بسیار کاربردی و مفید است. بر حسب اینکه کشوهای گوشه نزدیک گاز قرار می گیرد یا ظرفشویی و … می توان برای قرار دادن ظروف ادویه ، قابلمه ها ، قاشق و چنگال ، بشقاب ها و ظروف و یا برای قرار دادن پاکت های مواد غذایی و یا خوراکی که به آن کابینت سوپری می گویند، استفاده کرد.

ایده هایی برای کابینت آشپزخانه

 

همانطور که می بینید برای استفاده از کابینت گوشه می توان از این ابزار استفاده کرد به گونه ای که با باز کردن در آن قفسه های داخل کابینت نیز به بیرون هدایت شده و شما به راحتی می توانید به محتوی داخل آن دسترسی داشته باشید . در این کابینت ها می توان هر نوع وسیله ای که بخواهید قرار دهید اما قبل از طراحی باید به این فکر کنید که این کابینت نزدیک به کدام قسمت آشپزخانه است و با توجه به آن و راحتی خودتان، انتخاب کنید که چه نوع وسایلی داخل ان قرار دهید چرا که بنابر نوع آن، طراحی صورت می گیرد.

طراحی کابینت گوشه

کابینت گوشه ای زمینی آَشپزخانه

طبقه های فلزی کابینت گوشه

طراحی کابینت گوشه

کابینت های گوشه می توانند به صورت ریلی و یا چرخشی باشند و بر اساس اینکه برای چه نوع وسایلی استفاده می شوند انتخاب می شود. دقت کنید که جنس متریال به کار رفته در هر دو نوع باید مرغوب باشد زیرا یراق آلات نامرغوب و بی کیفیت به زودی خراب باشند. در این خصوص تیم طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه شما را یاری می کند و شما می توانید با شماره تلفن 02155449145 تماس بگیرید.

ایده هایی برای طراحی مدل کابینت زیر اجاق گاز رومیزی

مهمترین نقاط در آشپزخانه ، قسمت سینک و ظرفشویی ، اجاق گاز و یخچال است که در طراحی کابینت آشپزخانه باید به محل قرارگیری آن ها توجه کرد که باید دارای دسترسی آسان باشد. در محل قرار گیری اجاق گاز باید لوازمی که به طور مکرر برای آشپزی نیاز است در کنار آن قرار بگیرد . همچنین قسمت ظرفشویی و سینک نیز از این قاعده مستثنی نیست و باید لوازم متناسب با آن در این قسمت جا گیرند. پس، اگر به فکر بازسازی خانه و آشپزخانه خود هستید و به دنبال ایده هایی برای طراحی کابینت ، طراحی کابینت زیر سینک و زیر گاز می گردید با ما همراه باشید.

بیشترین وسایل مورد نیاز در کنار اجاق گاز که معمولا طراحان آن را در بهترین شرایط دسترسی به آن تعبیه می کنند . ظروف ادویه، قابلمه ها و تابه ها و همچنین کفگیرها و ملاقه هایی برای پخت غذا از جمله این موارد است. در ادامه خواهید دید که این موارد را چگونه به زیبایی و به گونه ای که از فضا، حداکثر استفاده را کنند در کابینت ها جا داده اند. مدل های بیشتر کابینت آشپزخانه را در ادامه ببینید.

مدل کابینت زیر گاز

مدل کابینت زیر گاز

کشوهای زیر کابینت گاز

مدل کابینت کشو زیر گازی

کابینت کشو زیر گاز

کشو زیر ظروف کابینت زیر گاز

مدل جدید کابینت زیر گاز آشپزخانه

ایده هایی برای طراحی مدل کابینت زیر سینک ظرفشویی

بیشترین لوازم مورد استفاده در قسمت سینک ، حوله یا دستمال برای خشک کردن ظروف و …، مواد شوینده مورد احتیاج و سطل زباله است که برای راحتی کار با طراحی زیبایی می توان آن ها را در کابینت زیر سینک جا داد. مدل های بیشتر کابینت زیر سینک آشپزخانه را در ادامه ببینید.

مدل جدید کابینت زیر سینک ظرفشویی

طرح کابینت زیر سینک

مدل جدید کابینت ظرفشویی

شرکت شارین آرک با چندین سال سابقه در خصوص طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه ، مدل کابینت زیر سینک آشپزخانه ، کابینت زیر گاز رومیزی آشپزخانه و مدل جدید کابینت های گوشه آشپزخانه در خدمت شماست. شما می توانید از طریق شماره 09121006924 با شارین آرک در ارتباط باشید. 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]