بازسازی خانه| بازسازی ساختمان | نوسازی منزل | هزینه نوسازی آپارتمان قدیمی | شارین آرک

بازسازی ساختمان

شارین آرک > خدمات > بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

نوسازی یا بازسازی خانه و ساختمان، خانه کلنگی، ساختمان اداری و… از جمله اقداماتی‌ست که به منظور جلوه بخشیدن و ایجاد فضایی امروزی در خانه یا مکان‌های قدیمی انجام می‌گیرد. به طور کلی پس از مدتی، مصالح استفاده شده در اثر فرسودگی و شرایط محیطی قدیمی شده یا از بین می‌‎روند. به همین دلیل می‌بایست با گذشت چند سال، شکل ظاهری و بافت قدیمی محیط را تغییر داده و یا به زبان عامیانه خانه را نو کرد.

بازسازی نما

چرا باید ساختمان را بازسازی کنیم؟

  • بازسازی ساختمان به نفع شماست. چرا که هزینه بازسازی نسبت به هزینه ساخت یا خرید یک ساختمان جدید کمتر است.
  • استفاده از مصالح جدید و عایق، سبب بهره‌وری انرژی می‌شود.
  • ایجاد یک فضای جدید با ظاهری زیبا، سبب افزایش حس تازگی و زندگی در افراد می‌شود.
  • فرسودگی بافت ساختمان، سبب کاهش ایمنی می‌شود. بنابراین با بازسازی ساختمان خود به افزایش استحکام ساختمان در برابر حوادث کمک می‌کنید.
  • بازسازی ساختمان اداری
  • بازسازی نما
  • بازسازی خانه کلنگی
  • بازسازی خانه و آپارتمان

بازسازی ساختمان اداری

بازسازی ساختمان‌های اداری، به منظور بهره‌وری بهتر از فضای داخلی و خارجی ساختمان صورت می‌گیرد.

هدف اصلی از نوسازی ساختمان اداری، استفاده بهتر و بهینه‌تر از فضای در دسترس است.

بازسازی ساختمان اداری به افزایش مقاومت، زیباسازی و بهره‌وری بهتر کمک شایانی خواهد کرد.

ایجاد هر نوع تغییر مثبت در محیط اداری، بر روحیه کارمندان نیز تاثیر به‌سزایی داشته و سبب شور و اشتیاق بیشتر در راستای عمل به وظایف می‌شود.

لازم به ذکر است پیش از آغاز مراحل بازسازی ساختمان‌های اداری، می‌بایست گزارشی از مشکلات و شرایط فعلی ارائه گردد. از طرفی شرکت‌های ساختمانی که مدیریت بازسازی را بر عهده می‌گیرند، باید طرحی کلی از مراحل مربوطه، زمان لازم برای اجرای کار، مصالح موردنیاز و قیمت نهایی به کارفرما اعلام نمایند.

 

درباره آگاهی از نمای ساختمان

بازسازی منزل و نوسازی آپارتمان کوچک

بازسازی آپارتمان ها و منازل کوچک عموما با هدف ایجاد فضای کاربردی بیشتر در منازل و آپارتمان ها صورت می­ گیرد. برای بازسازی داخلی آپارتمان و منزل کوچک فضا سازی به نحوی صورت می گیرد که هم فضا را بزرگ تر نشان دهد و هم تمامی امکانات یک خانه را در خود به شکل زیبایی جای دهد. در بازسازی خانه های نقلی و کوچک موارد زیادی را باید در نظر گرفت و مهم ترین قسمت بازسازی پذیرایی است که البته تمامی مراحل اجرای یک طرح ایده آل در فضای داخلی اعم از پوشش دیوارها ، کفپوش ها و … به سلیقه ی مشتری بستگی دارد و نکته مهم بعدی در بازسازی هزینه آن می باشد که در بازسازی و نوسازی خانه و آپارتمان های کوچک به دلیل متراژ کم به نسبت هزینه کمتری را متحمل خواهید شد. در بازسازی خانه های کوچک ، یک معمار و متخصص حرفه ای جهت ایجاد فضا های کاربردی و زیبا در اجرای طرح لازم است، از این رو اگر قصد بازسازی و نوسازی آپارتمان و خانه کوچک خود را دارید از طریق شماره ۹۱۰۰۷۰۰۵_۰۲۱ با شارین تماس بگیرید.

برای مشاهده پروژه های بازسازی

بازسازی سالن پذیرایی و آشپزخانه

پذیرایی خانه فضایی است که شما و حتی مهمانانتان بیشترین زمان را در آن سپری می‌کنید. به همین دلیل بهتر است که این مکان دارای انرژی و آرامش باشد. اتاق نشیمن و پذیرایی یکی از پراستفاده ترین فضاهای خانه است. از این رو، زمانی که احساس می‌کنید به نظر ظاهر کسل کننده و بی روحی پیدا کرده است استحقاق بازسازی و تغییر دکوراسیون را دارد. بنابراین از بازسازی این بخش از خانه غافل نشوید. برای تغییرات و بازسازی اتاق پذیرایی و نشیمن ایده هایی وجود دارد که می‌توانید آن را در طراحی لحاظ کنید که از جمله آن ها می‌توان به تغییر کفپوش ، دیوارپوش و سایر اجزای خانه اشاره کرد. لازم به ذکر است که اگر فضای نشیمن شما نیاز به بازسازی دارد، ابتدا قسمت‌های مورد نیاز را به بخش‌های مختلف تقسیم کنید و با توجه به بودجه و زمانی که در اختیار دارید شروع به کار کنید.

آشپزخانه قلب یک خانه می‌باشد بنابراین طراحی و دکوراسیون آن اهمیت ویژه ای دارد و اگر بعد از گذشت مدت زمان طولانی از طراحی و دکور آن خسته شدید می‌توانید به بازسازی این محیط بپردازید. بازسازی آشپزخانه یکی از اولین گام‌های مورد نیاز در بازسازی خانه و ساختمان می‌باشد. ایده پردازی در مورد تغییر دکور و بازسازی آشپزخانه ، مستلزم این است که، طراح و یا هر کسی که مسئولیت بازسازی آشپزخانه را به عهده دارد، در ابتدا فضاهای مورد نیاز مشتری را شناسایی کند و بر روی خلق آن تمرکز نماید. با بازسازی آشپزخانه ، لوازم و تجهیزات قدیمی و بلااستفاده ای که دیگر به آن ها احتیاجی نخواهیم داشت و تنها فضای آشپزخانه را اشغال می‌نمایند، از بین خواهند رفت و جان تازه ای به فضا بخشیده خواهد شد.

برای آگاهی از بازسازی آشپزخانه

بازسازی خانه کلنگی

خانه های بزرگ و ویلایی به دلیل متراژ بالا گران تر از منزل های کوچک هستند اما به دلیل قدیمی و کلنگی بودن برخی از آن ها، اگر تعمیرات به موقع و به درستی انجام گیرد، با یک بازسازی بهینه می توان صاحب ویلایی مدرن و زیبا شد. بازسازی خانه های ویلایی کلنگی با توجه به قدمت بالا و عدم امکان استفاده از آن به دلیل داشتن خطرات جانی و مالی برای ساکنین و در حقیقت ریشه ای بودن پروسه مراحل بازسازی ساختمان در این مورد، دارای اصول و فنون خاص خود بوده و انجام آن توسط خود مالک نمی تواند امکان پذیر باشد. استراتژی بازسازی در این ساختمان ها بیشتر بر اساس نیاز و خواسته های کارفرما صورت می گیرد و به دلیل وسعت بزرگتر با محدودیت های کمتری در این گونه پروژه ها روبرو هستیم.

عمر مفید ساختمان ها در ایران ۵۰ سال در نظر گرفته می شود و مطابق با آن طراحی انجام می گیرد اما عدم توجه به کیفیت ساخت در مرحله اجرا موجب می شود بسیاری از ساختمان های بالای ۳۰ سال به بازسازی و نوسازی نیاز پیدا کنند. در این موارد به دلیل شرایط ناشی از ساخت و بهره برداری ساختمان ، عملیات نوسازی با محدودیت هایی همراه است که بررسی بیشتر سازه ، استفاده از متدهای روز دنیا و همچنین تیم حرفه ای و خلاقی را می طلبد که با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان بتواند هم راستا با خواسته و سلیقه کارفرما عملیات بازسازی را انجام دهد.

بازسازی خانه کلنگی قدیمی

استفاده از خدمات یک شرکت بازسازی معتبر و پرسنل متخصص و با تجربه می تواند از میزان اشتباهات و خسارات احتمالی در فرایند و هزینه بازسازی های کلنگی بکاهد و هم روند بازسازی منزل قدیمی را تسریع بخشد. شرکت جهان ساخت شارین با سال ها تجربه در امور بازسازی ساختمان ، منازل و خانه های ویلایی قدیمی ، مطابق با سلیقه شما به همراه مشاوره در خصوص دکوراسیون داخلی و چیدمان این امکان را به شما می دهد که در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه پروژه خود را به اتمام برسانید.

برای آگاهی از هزینه های بازسازی 

هزینه بازسازی منزل

یکی از مسائل اساسی در بازسازی ساختمان مدیریت هزینه هاست. اگر قصد بازسازی خانه و منزل خود را دارید، قدم اول شما باید برآرود هزینه بازسازی خانه باشد. بسته به اینکه کدام بخش‌های خانه مورد بازسازی قرار می‌گیرد و در این بازسازی از چه متریال یا مواد یا به اصطلاح مصالحی استفاده می‌شود، هزینه‌های بازسازی متفاوت است.

بهتر است هزینه بازسازی به خصوص هزینه بازسازی خانه قدیمی توسط شرکت یا پیمانکار مجربی برآورد گردد تا امکان ایجاد اشتباه و خطا در آن به کمترین حد خود برسد. شرکت شارین آرک مجموعه ای متشکل از تیم متخصص و حرفه ای است که می تواند کار تعمیر و نوسازی منزل خانه قدیمی شما را از صفر تا صد انجام دهد و با در نظر گرفتن تمامی ابعاد پروژه متخصص کم کردن هزینه های شما است. شما می توانید با شماره تلفن ۹۱۰۰۷۰۰۵_۰۲۱ تماس بگیرید.

هزینه بازسازی ساختمان

هزینه بازسازی آشپزخانه با توجه به نوع تغییرات مورد نظر شما متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید هزینه بازسازی آشپزخانه را در حد معقولی نگه دارید، بهتر است در بازسازی آشپزخانه قدیمی سنتی به تغییرات ظاهری بسنده کنید و سراغ مواردی مانند تعمیرات اساسی مثل لوله کشی نروید. ممکن است قسمت های مختلف آشپزخانه اعم از کابینت، کاشی، سرامیک کف، شیرآلات، سینک، گچ کاری سقف و نقاشی آشپزخانه نیاز به تعمیر و بازسازی داشته باشند. هرکدام از بخش هایی که نام بردیم با توجه به نوع موادی که انتخاب می کنید هزینه های گوناگونی برای شما خواهد داشت. 

هزینه بازسازی آشپزخانه خانه قدیمی ساختمان

هزینه بازسازی خانه به لحاظ اقتصادی از هزینه ساخت بنا کمتر بوده و در واقع قابل مقایسه با قیمت مصالح و ساخت و ساز کامل بنا نیست. اما مهم ترین بخش بازسازی خانه ، هزینه های بازسازی اتاق نشیمن یا سالن پذیرایی شما می باشد که عواملی مانند تغییر کفپوش ، دیوارپوش ، کاغذ دیواری ، سقف کاذب ، نورپردازی و … تاثیر بسزایی در هزینه تمام شده آن دارد. 

از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۹۱۰۰۷۰۰۵_۰۲۱ تماس حاصل فرمایید همچنین برای مشاهده ایده هایی برای بازسازی ساختمان سایت sharinarc.com را ببینید. 

درخواست مشاوره حضوری رایگان
فقط کافیه شمارت رو وارد کنی

چرا ما را انتخاب میکنید ؟

به کمک نیاز دارید؟