31
شهریور

معرفی ویژگی های کابینت لمی گلاس

کابینت های گلاس، پلی گلاس و لمی گلاس با یکدیگر هم خانواده و از گروه کابینت های براق و شیشه ای هستند و برای کسانی که طرفدار سبک های مدرن و شفاف در دکوراسیون دخلی آشپزخانه خود می باشند بسیار مورد توجه و مناسب است. مغزی ورق مورد استفاده در ساخت این خانواده کابینت ها از جنس ام دی اف می باشد و تنها عاملی که باعث ایجاد تفاوت بین آن ها می شود روکش مورد استفاده بر روی ام دی اف است. در مورد کابینت های گلاس بر روی ورق MDF روکشی از جنس ملامینه کشیده می شود و در نهایت یک لایه از جنس پلکسی گلاس که نوعی پلاستیک است بر روی آن می چسبانند و در تهیه ورق های پلی گلاس بعد از روکش کردن ورق ام دی اف با جنس ملامینه بر روی آن، روکش پلی استر پوشانده می شود اما برای کابینت لمی گلاس از روکش پی وی سی (PVC) بر روی ام دی اف استفاده می شود. در ادامه ویژگی های کابینت لمی گلاس را بررسی می نماییم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان تیم متخصصان فنی شارین با شماره ۹۱۰۰۷۰۰۵-۰۲۱ در خدمت شما است.

کابینت لمی گلاس

قیمت کابینت لمی گلاس
ویژگی‌ها و مزایای کابینت لمی گلاس

از ویژگی های کابینت لمی گلاس می توان به زیر اشاره کرد :

ورق لمی گلاس به واسطه داشتن روکش پی وی سی در برابر عوامل زیادی مانند تابش نور خورشید، ضربه، نم و رطوبت، ایجاد خط و خش و … بسیار مقاوم می باشد. به همین جهت برای استفاده در فضاهای باز یا آشپزخانه هایی که تابش مستقیم نور خورشید دارند و یا مناطقی که رطوبت هوا در سطح بالایی قرار دارد بسیار مناسب است و چون در برابر ایجاد خش هم مقاومت دارند زیبایی ظاهری خود را به زودی از دست نمی دهند و تا سال ها براق و شیک باقی می مانند.

البته به هر حال می بایستی مراقبت کافی را از کابینت ها به عمل آورد و برای تمیز نمودن آن ها از پاک کننده های مخصوص سطوح کابینت و دستمال های نرم استفاده نمود و وسایل نوک تیز بر روی آن ها کشیده نشده و ضربه های سخت وارد نگردد، چرا که به هر حال این موارد باعث ایجاد مشکلات بر روی کابینت می گردد.

طراحی کابینت لمی گلاس

طراحی و ساخت کابینت لمی گلاس