طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه | ساخت دکوراسیون غرفه سازی | شارین آرک | 91007005_021

طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه

شارین آرک > خدمات > طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه

طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه

 

طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه شاخه ای از طراحی دکوراسیون است که باید توسط متخصصان مسلط به این رشته انجام شود. شناخت اجزای غرفه و قوانین و ضوابط مربوط به طراحی ، شناخت فضاهای مختلف غرفه ، آشنایی با انواع سبک ها ی طراحی و همچنین انواع غرفه ها از جمله مواردی است که یک طراح غرفه برای طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی باید به آن مسلط باشد. شرکت شارین با داشتن سال ها تجربه در این امر  با تیمی متخصص و حرفه ای در این زمینه می تواند در کوتاهترین زمان ممکن ، زیباترین و جذاب ترین طراحی را بر اساس مدرنترین روش ها و ضوابط مربوطه در اختیار شما قرار دهد و شما می توانید با شماره تلفن ۹۱۰۰۷۰۰۵_۰۲۱ با شارین آرک تماس بگیرید.

اجرای غرفه سازی

غرفه سازی به موارد زیادی وابسته است. غرفه آرایی اولین قدمی است که در ساخت یک نمایشگاه پر مشتری باید به آن دقت نمود. در غرفه آرایی می بایست سلیقه ی مردم را در نظر گرفته و چیزی که مورد پسند عموم مردم است را در آن اجرا نمایید. در طراحی غرفه ی نمایشگاهی به شیوه ای زیبا می بایست موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به دکوراسیون داخلی توجه کنید : معمولا افراد از طریق دیدن جذب شده و خرید می کنند. به طور مثال هنگامی که جلد یک کتاب و یا فیلم جذاب باشد مسلما فرد را به خرید آن وادار می کند. از این رو ظاهر نمایشگاه می بایست جذاب باشد و دکوراسیون داخلی آن به نحوی باشد تا به جذب بهتر مشتری کمک نماید. برای گرفتن بهترین ایده های طراحی غرفه های نمایشگاهی می توانید از تیم متخصص شارین آرک کمک بگیرید.

ساخت غرفه و غرفه سازی

داشتن فضای مناسب : دومین موضوع در ساخت غرفه ی نمایشگاهی خوب توجه به فضای مورد نظر جهت ساخت است. ابتدا باید ابعاد کلی را در نظر گرفت. سعی کنید به طور بهینه از فضا استفاده نمایید و از لوازمی که باعث زیبایی محیط می شود حتما در داخل آن استفاده کنید. برای داشتن فضای مناسب و بهینه در غرفه می توان از کمد ها و کابینت هایی برای این کار استفاده کرد و ساخت کمد هایی جا دار در این زمینه بسیار موثر است .

طراحی سه بعدی قبل از اجرا : قبل از ساخت غرفه باید طرح کلی آن توسط مهندس اجرا شود. ابتدا باید تعیین کنید که به چه میزان فضایی نیاز داشته و در چه بخش هایی باید عملیات مختلف طراحی انجام شود. هنگامی که طرح تعیین می شود به استفاده ی بهینه از فضا و دکوراسیون داخلی و همچنین اطلاع از میزان فضای کافی می توان به راحتی دست یافت.

مراحل طراحی و ساخت غرفه

در طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی باید به زیبایی و به صرفه بودن آن توجه کنید. به طور کلی یکی از امور حیاتی در ساخت یک غرفه یک نمایشگاهی پس از توجه به طراحی آن طبق مرحله پیش رفتن است. شما با ساخت یک نمایشگاه زیبا می توانید برند خود را تبلیغ نموده و یا کالا های خود را در معرض دید و فروش قرار دهید. از این رو سعی کنید کار ساخت و طراحی نمایشگاه را بر عهده ی یک فرد متبحر قرار دهید. اولین نکته در ساخت توجه به فضا بود که در مورد آن توضیحاتی داده شد. پس از آن توجه به رنگی است که باید استفاده شود. برای این که بتوانید یک غرفه ی نمایشگاهی زیبا داشته باشید بهتر است از رنگ های روشن استفاده نمایید. از این رو در طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی از رنگ های روشن و شاد استفاده نمایید.

دومین مسئله ساخت یک غرفه ی منحصر به فرد است که این موضوع به میزان تجربه و سلیقه ی طراح بستگی دارد.سعی کنید یک غرفه ی تک بسازید به طوری که نمونه ی آن در جایی نباشد. هر چقدر میزان طراحی و ساخت غرفه به روز تر و مدرن تر باشد اصولا مشتری های بیشتری دارد. به طور نمونه اگر غرفه ی شما در رابطه با گل و گیاه است می توانید از ترکیب رنگ های ساده و سنتی استفاده نمایید تا فضا را دلنشین تر سازد.

نکته ی سوم توجه به استفاده از لوازم در طراحی غرفه های نمایشگاهی است. به طور مثال سعی کنید اگر غرفه ی کتاب راه اندازی می کنید عکس شخصیت های محبوب و مشهور در این زمینه را در دیوار ها به سبک مدرن به کار برده و یا از نوشته های کتاب انگلیسی و فارسی به طور ترکیبی استفاده نمایید. از طرفی طراحی فضای مناسب با کتابخوانی مانند کتابخانه ها و میز و صندلی های کوچک چوبی به شیوه ی سنتی می تواند برای ساخت چنین نمایشگاهی مناسب باشد.

 

طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی

اصول مهم در غرفه سازی

علاوه بر موارد گفته شده توجه به یک سری اصل دیگر در غرفه سازی ضروری است. کیفیت کار در ساخت غرفه بسیار مهم است. فردی که به عنوان طراح و سازنده ی غرفه مشغول به کار است باید علاوه بر تهیه ی فضایی برای کارکنان و فروش آن ها و همچنین فضای رفت و آمد افراد می بایست فضایی را برای استراحت کارکنان نیز در نظر بگیرد. رنگ آمیزی غرفه و استفاده از ابزار جالب و دیدنی برای هر یک از غرفه ها موجب بازدهی بهتر می شود. به طور مثال برای نمایشگاه های مربوط به تجهیزات کامپیوتری و یا لوازم خانگی می توان غرفه ها را از جنس فلز ساخت و طرح های جالبی را بر روی آن پیاده نمود. در این کاربرد بهتر است از شیوه ی سنتی استفاده نکنید و فضا را مدرن بسازید. استفاده از کناف و کناف کاری می تواند ایده ی خوبی برای این کار باشد .

هزینه ساخت و اجرای غرفه

برای برآورد هزینه های ساخت غرفه می بایست به تجهیزاتی که غرفه ی شما نیازمند است توجه نمود. هر غرفه با کاربرد متنوع دارای هزینه های مختص به خود است. همچنین کیفیت تجهیزات و مصالحی که شما قصد دارید در طراحی غرفه آن را استفاده کنید در هزینه تاثیر گذار است. رنگ آمیزی غرفه، جنس تجهیزات، میزان لوازم تزئینی مورد استفاده و… همه و همه در برآورد هزینه ی ساخت غرفه تاثیر گذار خواهند بود. ممکن است شما بخواهید غرفه ی خود را مدرن و با بهترین کیفیت بسازید. همچنین در کنار آن از لوازم تزئینی نیز استفاده کنید در این صورت هزینه ی ساخت غرفه افزایش می یابد اما بالتبع جذب مشتری بالاتری خواهید داشت.

برای مشاهده پروژه ها و نمونه کار غرفه سازی شرکت شارین بر روی این عبارت کلیک کنید و همچنین برای دریافت بهترین خدمات ساخت و طراحی غرفه ی نمایشگاهی با مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت می توانید با تیم مهندسی شرکت شارین آرک از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۱۰۰۶۹۲۴ تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم در ساخت غرفه را دریافت کنید.

به کمک نیاز دارید؟