مشارکت در ساخت | شارین آرک

مشارکت در ساخت

شارین آرک > خدمات > مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت

 

در چندین سال اخیر در خصوص قرارداد مشارکت در ساخت و یا تجمع آپارتمان ها بسیار شنیده ایم. مالکانی که خانه های قدیمی و کلنگی دارند، به دلیل نداشتن بودجه و یا سرمایه کافی جهت نوسازی و بازسازی و همچنین نداشتن فن و تخصص لازم جهت ساخت و ساز، تصمیم به ساخت یک آپارتمان جدید و مشترک با سازندگان می شوند، که به این کار مشارکت در ساخت می گویند.

مشارکت بهترین گزینه برای کسانی است که تمایل به فروش ملک کلنگی خود دارند و مشارکت با یک سازنده معتبر و مورد اطمینان می تواند سرمایه گذاری پرسودی باشد.

قرارداد مشارکت در ساخت

قرارداد مشارکت در ساخت، یک قرارداد در زمینه سرمایه گذاری به حساب می آید که بین مالک یا مالکین و سازنده یا سازندگان تنظیم می شود. در واقع قرارداد مشارکت در ساخت، به قراردادی گفته می‌شود که یکی از طرفین، ملک قدیمی یا به اصطلاح کلنگی یا زمین خود را در اختیار سازنده قرار بدهد تا سازنده با هزینه خود نسبت به ساخت آپارتمان، طبق قرارداد اقدام نماید و طرفین در آپارتمان‌های احداثی شریک گردند.

در قرارداد مشارکت در ساخت، مالک قرارداد مشارکت در ساخت، به جهت نوسازی ملک موجود، زمین خود را در اختیار سازنده قرار می دهد تا به کمک یکدیگر مراحل مشارکت در ساخت تکمیل گردد. از جهتی دیگر سازنده متعهد می شود به انجام تعهدات خود، که عبارت است از ساخت ملک و تهیه مصالح مورد نیاز. بنابراین مالک، زمین خود را در اختیار سازنده قرار می دهد ولیکن سازنده در راستای قرارداد باید به تعهدات خود در مراحل مشارکت در ساخت عمل نماید از این جهت مالک یا مالکین باید به جهت انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت به سازنده یا سازندگان اعتماد داشته باشند. زیرا ممکن است مالک در طی مراحل مشارکت در ساخت دچار مشکلات فراوانی شود.

این مشارکت با وجود دارا بودن سود زیاد برای طرفین از جمله: ساخت یه بنای نو با رعایت اصول مهندسی به جای سازه قدیمی و ساخت آپارتمان با تعداد بیشتر، بدون رعایت دقیق نکات حقوقی می‌تواند به ضرر یک طرف تمام شود. خصوصا برای مالکانی که تمام دارایی یعنی زمین خود را در اختیار سازنده قرار می‌دهند.

بنابراین قبل از امضای این قرارداد، حتما با نکات مهم حقوقی آن آشنا شوید و بدون تحقیق شروع به ساخت‌و‌ساز نکنید.

مشارکت در ساخت شرکت معماری شارین

گروه مهندسی معماری جهان ساخت شارین، با رزومه قوی و تجربه موفقی که تا کنون در زمینه مشارکت در ساخت داشته است، آمادگی خود را اعلام می دارد و از دارندگان ملک که قصد مشارکت دارند دعوت می نماید با خیال آسوده در امر نقشه های معماری، اجرا و زمان پروژه با این شرکت در صورت توافق همکاری نمایند.

این شرکت با بهره مندی از توان مدیریتی بالا، نیرو های توانمند اجرایی، و برخورداری از دانش و تکنولوژی روز دنیا در امر ساخت و ساز و طراحی داخلی، در تمام نقاط تهران تمایل به مشارکت در ساخت و مدیریت با کارفرمایان محترم را دارد.

هدف شرکت جهان ساخت شارین از خدمات مشارکت در ساخت، ایجاد ارزش آفرینی دو سویه برای هر یک از طرفین در سایه همکاری و همیاری دوطرفه می باشد تا زمینه ساز تعالی و رشد و پیشرفت هر چه بیشتر خود و شرکا را نسبت به قبل فراهم آورد. دغدغه اين شرکت نه تنها برآوردن انتظارات و رضايت مندي شرکا در سطح بالاست، بلکه حفظ حسن شهرت و نام تجاري مورد اعتمادي است که بعنوان تضمين کيفيت خدمات عرضه شده ارائه مي‌دهد. طبق برنامه‌ريزي‌هاي ميان مدت و بلند مدت، اين شرکت اميدوار است که با ياري خدا در آينده‌اي نزديک تبديل به برند برتر و مرجع و الگوي بازار در ارائه خدمات حرفه‌اي مهندسي بازار زمين و مسکن شود.

به کمک نیاز دارید؟