08
مهر

بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه، قلب هر خانه ای است. حتما تا به حال این جمله را چندین بار شنیده اید. نظر شما چیست؟ به نظر می رسد تا حد زیادی جمله درست باشد! به جرات می توان گفت آشپزخانه، مهم ترین بخش هر خانه است. جایی که بخش بزرگی از وقت بسیاری از افراد آن جا سپری می شود. پس باید علاوه بر ظاهری جذاب ، کابینت، کفپوش و سقف زیبا ، دارای فضای کاربردی و مناسب استفاده های افراد در طول روز نیز باشد. در این مقاله راجع به بازسازی آشپزخانه های قدیمی و کوچک و همچنین هزینه بازسازی آشپزخانه مطالبی ارائه می شود. پس اگر شما هم به فکر بازسازی و نوسازی آشپزخانه خود افتاده اید و قصد دارید تغییراتی در آن ایجاد کنید با ما همراه شوید!

چرا سراغ تغییر دکوراسیون آشپزخانه و بازسازی می رویم ؟

این روزها بیشتر افراد تمایل دارند آشپزخانه های مدرن داشته باشند، یا از آشپزخانه های کوچک خود به بهترین نحو استفاده کنند. بیشتر افراد دیگر کابینت های قدیمی را نمی پسندند و برای همه این موارد، بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه، گزینه مناسبی است. برای بازسازی آشپزخانه، باید طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه به بهترین نحو انجام گیرد که برای این کار حتما لازم نیست کل آن را تغییر داد. می توان با تغییراتی در دکوراسیون آشپزخانه به آن ظاهری زیبا و مدرن بخشید. تعویض قسمتی یا تمامی کابینت ها یا کفپوش آشپزخانه یکی از این روش هاست که اگر آشپزخانه شما فضای کافی و مناسبی داشته باشد با تغییر در این موارد می توان آشپزخانه را تغییر داد . توجه کنید که در مواردی حتما لازم نیست هزینه های زیادی صرف کنید تا در ظاهر آشپزخانه خود تغییر ایجاد کنید. می توان با کمی خلاقیت ، تغییر دکوراسیون آشپزخانه را به بهترین شکل انجام داد. با ما همراه شوید تا بدانید چطور می توان بازسازی آشپزخانه های قدیمی یا بازسازی آشپزخانه ایرانی را به مدرن تجربه کرد.

بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه های قدیمی

برای بازسازی آشپزخانه های قدیمی، در ابتدا باید از شر دیوارهایی که دسترسی به آشپزخانه را محدود کردند ، راحت شوید . پس از آن می توان از پیشخوان های جدید به شکل L و یا جزیره استفاده کرد . پیشخوان های جدید و جا دار به آشپزخانه ظاهری مدرن داده ، راه های دسترسی به آشپزخانه را بهتر و زیبا تر می کند و همچنین می توان از آن به عنوان قسمتی برای سرو غذا استفاده کرد . همچنین شما می توانید دست به بازسازی کامل آشپزخانه بزنید، یعنی کل کابینت ها را تعویض کنید ، کف آشپزخانه را تغییر دهید و یا دیوار پوش ها را تعویض کنید . مثلا اگر کف آشپزخانه موزاییک یا کاشی قدیمی است آن را با کف پوش ها و دیوار پوش های مدرن تر جایگزین کنید.

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه از بهترین و اساسی ترین گزینه ها برای تغییر دکور آشپزخانه به حساب می آید. طراحی و اجرای سقف کاذب زیبا متناسب با سبک دکوراسیون آشپزخانه نیز به اندازه کابینت ها مهم است که برای این کار می توان از کناف استفاده کرد. کناف سقف آشپزخانه باید به گونه ای طراحی شود که همراه با نورپردازی زیبا جلوه ای خاص به قلب خانه شما دهد.

همچنین برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه و بازسازی آشپزخانه های قدیمی، می توانید از گزینه هایی استفاده کنید که هزینه های کمتری در بر دارند. در این حالت، می توانید فقط دستی به سر و روی آشپزخانه بکشید. مثلا فقط برای بازسازی کابینت آشپزخانه از برچسب های موجود در بازار استفاده کنید یا آنها را رنگ کنید. مخصوصا اگر کابینت های چوبی دارید، به راحتی می توانید از رنگ های زیبایی برای رنگ کردن آن استفاده کنید . در بازسازی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه بسته به هزینه و خلاقیتی که به خرج می دهید انتخاب های زیادی پیش روی شماست . از اضافه کردن گل و گیاه به آشپزخانه گرفته، تا تغییر رنگ دیوارها، اضافه کردن فرش یا کفپوش جدید انتخاب های زیادی دارید.

اگر تمایل دارید از گزینه های متنوع بازسازی آشپزخانه های قدیمی اطلاعات بیشتری داشته باشید می توانید با شماره تلفن ۹۱۰۰۷۰۰۵-۰۲۱ با گروه شارین آرک در ارتباط باشید و از خدمات متنوع ما در این زمینه اطلاع حاصل کنید. گروه شارین آرک تلاش می کند بسته به سلیقه شما انتخاب های متعددی پیش روی شما بگذارد.

نوسازی آشپزخانه های کوچک

یکی دیگر از مسائلی که این روزها افراد با آن درگیر هستند این است که مجبورند از آشپزخانه های کوچک استفاده کنند. برای بازسازی آشپزخانه های کوچک، هم می توانید از ترفندها و روش های متنوعی استفاده کنید. در این قسمت به برخی از آنها اشاره می شود:

از رنگ های سفید و روشن برای قسمت های مختلف آشپزخانه خود استفاده کنید. این رنگ ها باعث می شوند فضا بزرگ تر به نظر برسد. برای تعویض و یا بازسازی کابینت و تغییر دکوراسیون آن به این مساله دقت کنید تا ضمن حداکثر بهره مندی از فضای مفید آن را روشن تر و جذاب تر کنید. همچنین به این نکته توجه کنید که برخی از طرح ها مانند طرح های تک دیواره، راهرو، و یا طرح ال برای آشپزخانه های کوچک مناسب تر است.

افزودن لوستر و چراغ های فانتزی که نور آشپزخانه را تنظیم کند و آن را بزرگ تر نشان دهد نیز یکی دیگر از ایده های خوب برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه های کوچک است. همچنین می توان از نوسازی کابینت آشپزخانه و تغییر رنگ آنها یا تعویض آن ها استفاده کرد. در این صورت ضمن بزرگ تر جلوه دادن آشپزخانه می توان از فضای موجود حداکثر استفاده را کرد.

برای اطلاع از طرح های مختلف و پیشنهادی جذاب گروه شارین می توانید با بخش اطلاعات تماس سایت در ارتباط باشید تا شما را در این مورد همراهی کنیم. گروه شارین می تواند کلیه خدمات بازسازی آشپزخانه را برای شما انجام دهد. همچنین به شما کمک کند تا در امر بازسازی آشپزخانه های کوچک خود، بتوانید ضمن حداکثر استفاده از آن زیبایی و کارآیی را نیز مدنظر قرار دهید.

هزینه بازسازی آشپزخانه

برآورد هزینه نوسازی و بازسازی آشپزخانه

هزینه بازسازی آشپزخانه، یا تغییر دکوراسیون آشپزخانه بستگی به چندین عامل دارد. از نوع یا جنس مصالح به کار رفته تا هزینه خدمات نوسازی می تواند متنوع باشد. بازسازی آشپزخانه، معمولا یکی از اصلی ترین و پر هزینه ترین بخش های بازسازی ساختمان است. برای برآورد هزینه بازسازی آشپزخانه؛ میزان کار، مصالح استفاده شده و کیفیت آنها، مدت زمان بازسازی، روش های اجرای بازسازی، عواملی هستند که بر هزینه تاثیرگذارند.

به عنوان مثال برای تعویض کابینت آشپزخانه، ممکن است فردی بخواهد از بهترین کابینت های موجود در بازار استفاده کند. و یا ممکن است درصدد استفاده از یک کیفیت متوسط برای این کار باشد. بسته به نوع کابینتی که انتخاب می کند هزینه بازسازی آشپزخانه می تواند متفاوت باشد. در مورد سایر مصالح به کار رفته یا خدماتی که مد نظر دارد نیز این مطلب صادق است.

گروه شارین، می تواند پیش از آنکه برای بازسازی آشپزخانه اقدام کنید مشورت های لازم را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید با آگاهی بیشتری دست به انتخاب بزنید. برای اخذ مشاوره، می توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۱۰۰۶۹۲۴ با ما در ارتباط باشید تا بتوانید هزینه را بسته به انتخابی که مدنظر دارید برآورد کلی نمایید.