28
دی

بازسازی پذیرایی و اتاق نشیمن

سالن پذیرایی، در همه خانه ها کانون دور هم جمع شدن افراد خانواده است. افراد خانواده پس از یک روز کاری، همه در پذیرایی جمع می شوند و با هم وقت می گذرانند. گاهی تلویزیون تماشا می کنند و با هم صحبت می کنند. پس این مکان، باید سرشار از انرژی و آرامش باشد. گاهی افراد خانواده احساس می کنند بهتر است این فضا و کانون دور همی تغییراتی داشته باشد، بنابراین به فکر تغییر دکوراسیون داخلی پذیرایی می افتند. برای بازسازی خانه و اتاق پذیرایی ایده های بسیاری وجود دارد که کارشناسان شارین آرک می توانند یه شما در این زمینه کمک کنند. همچنین در خصوص اطلاع از هزینه بازسازی پذیرایی و نوسازی نشیمن می توانید با شماره تلفن ۹۱۰۰۷۰۰۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان شارین مشاوره رایگان بگیرید.

در این زمینه بسته به متراژ پذیرایی، میزان نور و موقعیت آن ایده های متفاوتی برای بازسازی و تغییر دکوراسیون وجود دارد. این ایده ها در راستای این است که از پذیرایی، فضایی راحت تر و دلپذیر تر بسازد تا افراد با آرامش بیشتری ساعت هایی را کنار یکدیگر بگذرانند. این ساعت ها می تواند منبع آرامش و انرژی بخش افراد خانواده باشد. بنابراین بازسازی پذیرایی، اهمیت خاصی در میان بازسازی فضا های منزل دارد. باید توجه داشته باشید که در ایده های بازسازی پذیرایی، و هنگام تغییر دکوراسیون حتما از متخصصان و کارشناسان مشورت بگیرید. این باعث می شود هزینه هایی که برای تغییر دکوراسیون و بازسازی پذیرایی در نظر گرفته اید، نتیجه مطلوبی داشته باشد و باعث رضایت خاطر شما شود.

هزینه بازسازی اتاق نشیمن

ایده های بازسازی اتاق پذیرایی

برای بازسازی پذیرایی های قدیمی، یا کوچک، ایده های زیادی وجود دارد. از تعویض رنگ دیوار ها گرفته تا تغییر در کف پوش سالن پذیرایی هر کدام می تواند این فضا را تغییر دهد. بسته به متراژ پذیرایی و میزان نوری که دارد، می توانید از رنگ ها و طرح های متفاوتی استفاده کنید. همچنین بسته به سلیقه یا بودجه خود گزینه های متعددی مانند تغییر رنگ، استفاده از کاغذ دیواری برای تغییر در دیوارهای پذیرایی یا پارکت ، لمینت ، سنگ ، سرامیک برای کف سالن پیش رو دارید.

به عنوان اگر قصد بازسازی پذیرایی کوچک خود را دارید، انتخاب رنگ های روشن تر را به شما توصیه می کنیم تا فضای پذیرایی کوچک شما دل بازتر، روشن تر و بزرگ تر جلوه نماید. همچنین سعی کنید از طرح های شلوغ و بزرگ برای این فضا استفاده نکنید. در هنگام بازسازی پذیرایی های قدیمی، باید به این نکته توجه داشت که می توان ایده هایی به کار برد تا پذیرایی، فضایی دلپذیرتر و روح بخش تر شود. این ایده ها بسته به این است که چقدر دست شما در تغییر دکوراسیون یا تغییر در فضاها باز باشد. اگر بتوانید در بازسازی پذیرایی های قدیمی، نور بیشتری به این فضا ببخشید قطعا دلپذیری آن را بیشتر کرده اید.

اما با ایده های محدود تر هم مانند تغییر در پوشش دیوار ها استفاده از رنگ، کاغذ دیواری، طرح های مختلف می توانید پذیرایی های قدیمی خود را تبدیل به فضای دوست داشتنی تری کنید. مهمترین اقدام برای بازسازی دیوارهای پذیرایی کناف کاری دیوار پشت تلویزیون است. برای کناف دیوار پشت تلویزیون نیز ایده های زیادی وجود دارد که برای اطلاع از ایده های بیشتر می توانید با شرکت شارین آرک تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما در این زمینه استفاده کنید.

تغییر در سقف سالن یا پذیرایی هم برای این که بتوانید فضای بهتر و متفاوت تری در اختیار داشته باشید از ایده های دیگر تغییر دکوراسیون پذیرایی های قدیمی یا بازسازی پذیرایی های کوچک است. برای بازسازی سقف می توانید از سقف کاذب و یا سقف کاذب کناف استفاده کنید که امروزه بیشتر از سقف کناف استفاده می شود  دلیل این امر سادگی کناف کاری و صرفه جویی در زمان و هزینه هاست. برای سقف کناف پذیرایی ایده های خیلی زیبا و جذاب وجود دارد که با توجه به سبک دکوراسیون و سلیقه مشتری طراحی و اجرای کناف انجام می گیرد.

استفاده از کف پوش های متنوع با طرح های جذاب، و مناسب متراژ ها و فضا های متفاوت از دیگر ایده های بازسازی پذیرایی های قدیمی یا تغییر دکوراسیون در این فضا هاست. یکی دیگر از دغدغه هایی که افراد هنگام بازسازی پذیرایی دارند، برآورد هزینه های بازسازی است. ما در گروه شارین این دغدغه شما را نیز در نظر گرفته ایم.

بازسازی اتاق پذیرایی

هزینه های بازسازی پذیرایی

بازسازی پذیرایی های قدیمی، یا تغییر دکوراسیون پذیرایی، از آن دسته کار هایی است که می تواند بسته به میزان بازسازی، و هدف شما هزینه های متفاوتی در بر داشته باشد.

احتمالا بازسازی پذیرایی های کوچک، هزینه ای کمتر از بازسازی پذیرایی های قدیمی و بزرگ دارد. زیرا در هنگام تغییر دکوراسیون یا بازسازی، و تعویض کف پوش، دیوار پوش، یا سقف نیاز به مصالح کمتری دارد.

هر چند باز هم نمی توان یک نظر قطعی در این زمینه داد. هزینه بازسازی پذیرایی بستگی به نوع و کیفیت مصالحی که استفاده می شود و ایده ای که به کار می رود دارد.

شما با استفاده از مشاوره با کارشناسان می توانید بسته به بودجه و ایده بازسازی پذیرایی، طیفی از قیمت و هزینه ها را در اختیار داشته باشید. ما سعی می کنیم بر اساس بودجه و منابع مالی شما چندین گزینه برای نوسازی پذیرایی و بازسازی اتاق نشیمن شما ارائه کنیم.

به عنوان نمونه اگر فردی بخواهد برای بازسازی اتاق پذیرایی قدیمی خود از کاغذ دیواری استفاده کند یا برای کف پوش سالن پذیرایی، از پارکت استفاده کند بسته به نوع مواد مورد استفاده، هزینه متفاوتی برآورد می شود.

ما در گروه شارین، برای همه سلیقه ها و بودجه های مالی، انتخاب های مناسبی در اختیار شما قرار می دهیم. بنابراین می توانید ضمن اطلاع از انواع طرح های متناسب با فضای منزل خود، از ایده ها و برآورد هزینه این تغییر دکوراسیون پذیرایی اطلاع حاصل کنید. برای این کار با شماره های ما در شرکت شارین تماس بگیرید.